11.09.2024 15:11

Ефективне залучення ресурсів: громади зможуть використовувати адаптивний технічний проєкт для будівництва або відбудови шкіл

6b366884-7ffe-4161-a42b-fa93172b211d.jpg

Урядова литовська ініціатива «Школа майбутнього для України» обрала архітекторів, які розроблять такий проєкт. Це команда з Італії Scandurra Studio Architeturra Srl, яка співпрацювала з українським архітектором Михайлом Вустянським.

Адаптивний технічний проєкт школи:

🔹допоможе громадам зекономити кошти та час на створення архітектурних проєктів;

🔹запропонує для будівництва модульну систему, яка забезпечує можливість адаптовувати проєкт до різних умов (наприклад, вибір розміру школи без значних структурних змін у проєкті);

🔹буде доступним для міжнародних партнерів, які беруть участь у проєктах відновлення України;

🔹зосередиться на ефективному використанні матеріалів і раціональних будівельних рішеннях;

🔹передбачатиме використання просторів школи для занять як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Проєкт «Школа майбутнього для України» реалізує Центральне агентство управління проєктами в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Спілкою архітекторів Литви та Агентством відновлення України. Презентація проєкту відбудеться у лютому 2025 року.

Дякуємо партнерам за внесок у відновлення української освіти.

#Міністерство освіти і науки України