11.09.2024 14:10

Можливості від наших партнерів!

03d880d4-403b-42ee-8e11-7f6050d47d98.jpg

👉🏻 Освітня Громадська організація ЗНОвУ запрошує активну та вмотивовану молодь взяти участь в проєкті «ЗНОвУ: Школа лідерства»!

Якщо ти мрієш змінювати світ на краще, розвиватися та брати активну участь у розвитку свого міста, громади та країни — цей проєкт саме для тебе.

👩‍💻🧑‍💻 Хто може взяти участь?

Студенти та/або випускники шкіл 15-19 років, які:�

✔️ навчаються у вищому навчальному закладі, або коледжі в Україні / завершили школу та не навчаються зараз;

✔️ проживають в прифронтових та деокупованих населених пунктах України або є внутрішньо переміщеними особами;

✔️ мають бажання дізнатися більше про лідерство, соціальні ініціативи та можливості, які відкриває Україна;

✔️ хочуть дізнатись про роботу громадянського суспільства зсередини;

✔️ мають успішний досвід волонтерства або участі у соціальних проєктах та прагнуть допомагати іншим;

✔️ хочуть реалізувати власний проєкт;

✔️ зможуть взяти участь в онлайн та офлайн-зустрічах.

✅ Структура проєкту:

⭐️ Частина 1. (18.09-21.09.2024)

4 онлайн зустрічі, що будуть присвячені теорії та практиці лідерства.

⭐️ Частина 2. (05.10-06.10.2024)

Дводенний офлайн інтенсив у Києві: теорія та практика.

Як втілити свою ідею? Досліджуємо через тренінги, воркшопи та досвід практиків, як наші дії можуть змінити світ. Наснажливі сесії з провідними українськими організаціями, бізнесами, представниками уряду та активістами.

☝️ Усі активності в рамках проєкту є безоплатними й ЗНОвУ покриє витрати на доїзд та проживання.

📌 Якщо тебе зацікавив опис, то дізнавайся більше деталей та заповнюй форму за посиланням до 14.09: https://forms.gle/P72jgEjFhDzLkLYg7 (кількість місць обмежена).

Більше деталей в дописі ГО «ЗНОвУ»:

🔗 Facebook: https://www.facebook.com/share/p/34yRaqo5UxwXe11Q/

Проєкт ГО «ЗНОвУ» реалізується за підтримки ГО «Навчай для України» та Ukraine-Moldova American Enterprise Fund.

#ЦГП "Альменда"/CCE "Almenda"