23.10.2024 11:43

Під час вступної кампанії 2024 було виявлено низку проблем, що виникали саме у вступників з тимчасово окупованих територій України

d834ccf5-db95-4283-be1c-bc8b21ae299a.jpg

Такі абітурієнти вступають через Освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна”, що створені на базі приймальних комісій закладів вищої освіти.

❗️ Проте станом на зараз зрозуміло, що в такій процедурі застаріла не лише назва освітніх центрів (адже наразі окуповано не лише АР Крим та частини Донецької та Луганської областей, а й частини інших областей України), а й сама процедура, що не враховує сучасні виклики.

Ми підібрали два альтернативних варіанти вирішення виявлених проблем, один з них, точковий, надаємо в цих інфографіках.

Інший буде представлений в наступних публікаціях, слідкуйте за оновленнями!

ℹ️ Публікація підготовлена Центром громадянської просвіти «Альменда» в рамках проєкту «Дитинство без кайданів: Протистояння впливу окупації». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program.

#ЦГП "Альменда"/CCE "Almenda"