23.10.2024 11:18

У Херсонській, Миколаївській і Запорізькій областях встановили 12 мобільних укриттів

829fd6d8-f53d-4bff-b4a7-8f969c924c79.jpg

Їх облаштували за сприяння Українського, Данського та Німецького Товариств Червоного Хреста, а також за фінансової підтримки Європейського Союзу. Про це йдеться на фейсбук-сторінці ТЧХУ.

Укриття з’явилися в Очаківській, Тернуватській, Новоолександрівській, Біленківській, Білозерській і Чорнобаївській територіальних громадах.

❗️Їх розмістили біля закладів охорони здоров’я, ринків, автостанцій, зупинок громадського транспорту та місць надання адміністративних послуг. Вони допоможуть убезпечити місцевих жителів під час ворожих обстрілів.

Площа кожної конструкції становить 10 квадратних метрів. Всередині одночасно можуть перебувати до 15 людей.

#Мінреінтеграції