23.10.2024 11:17

Інформує Пенсійний фонд України

8684ce1f-52a0-4599-8a85-7e2a682c93ad.jpg

Отримувачам житлових субсидій та пільг, які опалюють свої житлові приміщення твердим паливом та які мають право на додаткову підтримку відповідно до постанови Уряду від 15.10.2024 №1169 "Про надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальний сезон", надіслано повідомлення в особисті кабінети на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (розділ “Мої повідомлення“ – рубрика “Індивідуальні повідомлення“).

🔎 Громадян, які в попередньому періоді вже отримували додаткову підтримку, поінформовано про те, що їм не потрібно звертатися до органу Фонду, оскільки згоду на передачу та обробку персональних даних урядам іноземних держав ними було надано раніше.

ℹ️ А домогосподарствам, які такої згоди не надавали або додаткової підтримки не отримували, Фонд нагадав про необхідність надати “Згоду на передачу та обробку персональних даних” через особистий кабінет вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України або до його територіальних органів.

#Пенсійний фонд України