22.10.2024 08:52

єОселя: Від початку року 7,2 тис. українських родин отримали кредити на придбання житла

0b0d8d2c-23b3-41fd-863f-d3f6d12d39ed.jpg

Загальна сума виданих кредитів від початку року програми — 12,4 млн гривень.

За минулий тиждень кредит отримали:

☑️ під 3% — 71 військовослужбовець та правоохоронець, 9 педагогів, 14 медиків, 4 науковці;

☑️ під 7% — 30 українців без власного житла, 6 ВПО, 7 ветеранів.

☝️ Частка первинного ринку серед виданих кредитів збільшується. Програма для більшості громадян стає орієнтованою на нове житло — нещодавно Уряд схвалив відповідне рішення.

На сьогодні взяти кредит за програмою єОселя можна у 10 банках: Ощадбанк, Приватбанк, UGB, Глобус банк, Sky Bank, Sense Bank, Банк Кредит Дніпро, МТБ Банк, ТАСКОМБАНК та BISBANK.

Програма реалізується Мінекономіки, Міністерство цифрової трансформації України та ПрАТ Укрфінжитло.

Програма доступного кредитування житла «єОселя» — одна зі складових політики Зроблено в Україні, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

Детальніше про результати програми: https://cutt.ly/UeDq5yJI

#Міністерство економіки України