21.10.2024 08:42

Відтепер житловий сертифікат єВідновлення можна використати, щоб частково або повністю покрити перший внесок іпотеки за програмою єОселя

b4284df6-285f-41a0-bc71-253854f4eefb.jpg

❗️Урядовці пояснюють: наприклад, ви отримали житловий сертифікат єВідновлення за знищене житло на 2 млн грн. Однак квартира, яку хочете придбати, дорожча й коштує, припустимо, 3 млн грн. Раніше в такому разі потрібно було доплатити з власних коштів або вибрати дешевше житло, а тепер можна взяти пільгову іпотеку за програмою єОселя.

Сертифікат можна використати для оплати першого внеску єОселі, який за умовами програми має бути не менш ніж 20% від вартості житла. Якщо сума сертифіката, який бажаєте використати, менш ніж 20% вартості житла — різницю треба внести власними коштами.

✅Оформити заяву на іпотеку можна в «Дії». Її розглянуть протягом 10 хвилин, а сповіщення про результати розгляду надійде в мобільний застосунок.

📌Житлові програми від держави (увесь перелік) за покликанням: https://t.me/vpoukraine24/6346

#ГО "ВПО України"