18.10.2024 15:48

Додаткова підтримка Агентства ООН для домогосподарств, які використовують дрова та вугілля для опалення житла

c62c8e8c-21e2-4c0a-a18c-2d4098f3fa92.jpg

Близько 500 тис. домогосподарств, які використовують дрова та вугілля для опалення житла, можуть отримати додаткову грошову виплату за підтримки Агентства ООН у справах біженців. Її розмір розраховується індивідуально, залежно від рівня доходів, і може становити до 21 тис.грн.

🔹 Якщо ви вже отримуєте субсидію чи пільгу на придбання твердого пічного палива, то грошова виплата призначається автоматично. Якщо ні – необхідно звернутися до Пенсійний фонд України.

☑ Така допомога дозволяє покрити значну частину видатків на придбання твердого палива та підтримати вразливі категорії громадян протягом зимового періоду.

#Національна соціальна сервісна служба України