18.10.2024 15:33

Відзначаємо найкращі стартапи, які драйвлять інновації в Україні. Подавайтеся на премію IDF Awards 2024

b0d3a324-30b3-423e-ae80-0b08dcab91bc.jpg

Відзначаємо лідерів української стартап-екосистеми та тих, хто зробив найбільший внесок у розвиток 🇺🇦 інновацій до 5-річчя Ukrainian Startup Fund. Подавайте свій проєкт та вигравайте!

Журі відбере найкращі проєкти у 12 номінаціях — від стартапу року до об'єднання стартапів, інвесторів та інших учасників екосистеми.

🤔 Хто ж обиратиме переможців?

До складу журі увійшли представники з USAID CEP, UNIT.City, Techosystem, Lift99, Forbes, Vector, Kyiv IT Cluster, Kharkiv IT Cluster та інших топових технологічних команд України.

🗓 Встигніть номінувати свій стартап на премію до 31 жовтня.

🔗 Подавайте заявку за посиланням — https://curly.click/r/a5bf.

Нагородження переможців відбудеться 4️⃣ грудня на щорічній події — Innovation Development Fund Annual Meeting 2024.

Підтримуємо українські проєкти, що змінюють технологічний сектор 💫

#Міністерство цифрової трансформації України