18.10.2024 12:43

У громадах розпочинаються співбесіди кандидатів на посади фахівців із супроводу ветеранів війни

e1e3e598-437b-422b-8b3e-e2ec9800dab5.jpg

🔸З 21 жовтня розпочинають роботу комісії з відбору кандидатів на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

🔸Основне завдання комісій – під час співбесід розкрити людський потенціал майбутніх учасників проєкту.

🔸Комісії з відбору кандидатів на посади фахівців із супроводу ветеранів створюється структурними підрозділами державних (військових) адміністрацій, на які покладені функції з питань ветеранської політики.

🔸У роботі відбіркові комісії керуватимуться методичними рекомендаціями, підготовленими Мінветеранів та встановленою шкалою оцінювання.

🔸Станом на сьогодні 1104 особи подали заяви на конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

☝Зазначимо, що з 15 по 30 жовтня триває ІV етап подання заяв від кандидатів.

ℹ Більш детальна інформація про проєкт, а також про те, як подати заяву на відбір на посаду — на нашому сайті https://mva.gov.ua/.../u-gromadah-rozpochinautsya...

#Мінветеранів