18.10.2024 08:32

Запрошуємо долучитися до конференції «Стійкі разом: розвиток медіаграмотності в Україні», яку організовуємо в межах Глобального тижня медійної та інформаційної грамотності ЮНЕСКО 2024 року

f16e638f-86ed-4c22-b543-9c4f4c8c537f.jpg

📅 Коли: 24 жовтня 2024 року.

📍 Де: Київ, офлайн (місце проведення з міркувань безпеки повідомимо лише відібраним учасникам та учасницям за день до події).

Зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Відбір відбуватиметься на конкурсній основі.

Дедлайн реєстрації — 20 жовтня 2024 року.

Для кого подія: представники державних органів, міжнародних організацій, громадського сектору, медіаспільноти, які працюють у сфері розвитку критичного мислення та медіаграмотності.

Захід стане майданчиком для обміну досвідом, вдосконалення підходів до розвитку медіаграмотності та підвищення стійкості українців до дезінформаційних впливів.

Реєструйтеся тут: https://forms.gle/Z6xUZXdNNG4mLLny9

Конференцію організовує Міністерство культури та стратегічних комунікацій України Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності у співпраці з Центр демократії та верховенства права, ЮНЕСКО, ПРООН в Україні за фінансування уряду Японії та партнерстві з Програмою підтримки ОБСЄ для України OSCE projects in Ukraine / Проєкти ОБСЄ в Україні

#UNDP Ukraine / ПРООН в Україні