17.10.2024 08:03

Цьогоріч близько 500 тисяч домогосподарств, які отримують житлові субсидії та пільги та опалюють своє житло дровами чи вугіллям, зможуть скористатися додатковою фінансовою підтримкою

0aaec557-cf3f-4769-85d4-4a06a3e3b175.jpg

Для цього у Мінсоцполітики розробили відповідну постанову, яку підтримали в Уряді.

Розмір допомоги розраховується індивідуально, залежно від рівня доходів домогосподарства, максимально він може сягнути 21 тис. грн. Чим менші доходи родини, тим більшу частину витрат на паливо (в межах нормативу) оплатить держава та міжнародні партнери.

“Постанова, яку ми ухвалили, дозволяє збільшити обсяг коштів, що відшкодовуються малозабезпеченим громадянам, аби вони могли закупити дрова на зиму та безпечно пройти опалювальний період. Дякую UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні за співпрацю, адже вже другий рік поспіль організація допомагає Уряду зробити соціальну підтримку громадян більш потужною та ефективною”, - зазначила Міністр соціальної політики Оксана Жолнович.

Детальніше про те, хто отримає додаткову фінансову підтримку та як за нею звернутися, читайте на нашому сайті https://www.msp.gov.ua/news/24125.html

#Міністерство соціальної політики України