14.10.2024 12:11

День створення Української Повстанської Армії

1bfd1c67-64f0-4c13-8f96-bd349a21c058.jpg

День створення Української Повстанської Армії — це не лише історична дата, це символ нескореності, відваги та любові до свободи. УПА, народжена в боротьбі за незалежність, стала яскравим прикладом того, як сила духу та прагнення до правди можуть перемагати навіть найбільші труднощі.

В цей день ми вшановуємо героїв, які не боялися стати на захист своєї землі, свого народу і своєї гідності. Це ті люди, що віддали свої життя за наше майбутнє, і їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях. Їхня боротьба — це священний урок для кожного з нас: що любов до Батьківщини і свободи — це найвищі цінності, заради яких варто жити і боротися.

Сьогодні ми продовжуємо їхню справу: на полі бою, у волонтерській діяльності, в підтримці одне одного, в непохитній вірі в перемогу. Пам’ятаємо і шануємо всіх, хто йшов тим тернистим шляхом, аби ми могли жити у вільній Україні.

Слава Україні! Слава її героям!