08.10.2024 15:26

Центр життєстійкості - це більше, ніж підтримка психологів і фахівців соціальної роботи. Це - простір, де люди знаходять однодумців, нові знайомства та друзів

a7ef4943-b464-4cda-acfe-4fdb75694b9a.jpg

Історія пані Олександри саме про це. Жінка виїхала з рідного Харкова на початку повномасштабного вторгнення. Довелося залишити все - взяла із собою лише наплічник і песика Мотю.

Саме завдяки місцевому Центру життєстійкості, що працює від БФ Карітас Лубни, пані Олександра змогла адаптуватися на новому місці.

💬 «Я регулярно відвідую Центр життєстійкості, є учасником «Клубу Золотого Віку». Мені тут дуже добре. Я рада, що є таке місце, куди я можу завжди прийти, отримати допомогу та просто побути,» – розповідає вона.

🧑‍🧑‍Ці осередки створені, щоб підтримати українців у час війни. Облаштовані за принципами безбарʼєрності, вони відкриті для всіх жителів громади.

ℹ️ Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.

#Міністерство соціальної політики України