08.10.2024 13:11

9 українських IT-компаній підписали декларацію про відповідальне використання ШІ в технологічних продуктах

8f179e70-1b29-421b-986b-136c870e4d31.jpg

Розвиваємо штучний інтелект з турботою про громадян. Українські бізнеси активно інтегрують штучний інтелект у свої сервіси і продукти. Щоб ШІ ніс максимум користі та мінімум ризиків для користувачів, компанії починають працювати над правилами застосування цієї технології в розробці інноваційних продуктів.

Підписавши Декларацію з саморегулювання ШІ в Україні, компанії засвідчили, що будуть використовувати штучний інтелект у своїх продуктах, дотримуючись прав людини.

❓Що далі

Компанії розроблять ключові правила, як створювати технології з використанням ШІ, не порушуючи прав своїх користувачів, за підтримки Мінцифри, Центру демократії та верховенства права й Експертного комітету з розвитку ШІ при Мінцифрі

Завдяки цим стандартам бізнеси зможуть:

✔️розробляти якісні ШІ-продукти, безпечні для людей

✔️посилити свою конкурентоспроможність на ринку

✔️залучати додаткові інвестиції на розвиток своїх продуктів

Детальніше з текстом Декларації та що вона передбачає, можна ознайомитися за посиланням у коментарі.

📩Якщо ви IT-компанія і також хочете долучитися до розробки майбутніх стандартів до AI-продуктів, напишіть на пошту o.petriv@cedem.org.ua.

Впроваджуємо інноваційні технології ефективно та безпечно 🦾

#Міністерство цифрової трансформації України

f12a4c1c-03df-48e7-abfb-53ce3df797c9.jpg 5cf571ef-2eb5-46a4-8766-8bf86db2cad9.jpg