07.10.2024 17:27

Уряд розширив можливості для внутрішніх переселенців за програмою єОселя

7614129c-d48c-4c16-8c5b-e1a28b982084.jpg

За її оновленими умовами ВПО та члени їхніх родин зможуть купувати квартири або будинки, збудовані до 10 років тому. Раніше вік житла для них був обмежений 3 роками, повідомляє Урядовий портал.

❗️Також нові правила єОселі передбачають можливість придбати житло віком до 10 років військовослужбовцям і правоохоронцям, медикам, педагогам, науковцям, ветеранам та членам їхніх сімей у Чернігівській, Сумській, Харківській, Запорізькій, Херсонській областях.

Нагадаємо, зміни до програми доступного іпотечного кредитування єОселя були затверджені Урядом 4 жовтня й набудуть чинності через 30 днів після публікації. А норми щодо житла, яке беруть в іпотеку в інтересах ВПО, — 18 грудня.

❗️Докладніше з умовами програми можна ознайомитися за посиланням (https://ukrfinzhytlo.in.ua/e-oselia/).

#Мінреінтеграції