06.10.2024 17:42

ЦНАП Скадовської міської ради отримав від БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» інтегровану систему зберігання та передачі енергії

d37be69d-bf6d-4b16-8194-95f8d2266ce2.jpg

При безпосередній участі Херсонської обласної військової адміністрації за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, американська благодійна організація Direct Relief та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» передали відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради (далі – ЦНАП) систему зберігання енергії.

Одним із ключових пріоритетів Скадовської міської військової адміністрації є забезпечення якісного надання адміністративних послуг населенню громади. Водночас важливим завданням є відновлення роботи ЦНАП на території громади після її деокупації. Для досягнення цієї мети необхідно створити мінімальні передумови, включаючи безперебійне енергопостачання.

Інтегрована система зберігання та передачі енергії забезпечує безперебійне живлення об'єктів критичної та соціальної інфраструктури під час відключень електроенергії. Завдяки цьому приладу в умовах воєнного часу наш ЦНАП зможе мати стабільне електропостачання, що дозволить надавати мешканцям нашої громади якісні та своєчасні адміністративні послуги. Крім того, система може накопичувати енергію для подальшого використання у разі виникнення нових перебоїв у електропостачанні.

Висловлюємо щиру вдячність Американській благодійній організації, Міністерству цифрової трансформації України та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» за надання систем зберігання енергії!

#Powerforhealth #DirectRelief #Мінцифра #БлагодійнийфондЄвгенаПивоварова

#Віримо в ЗСУ, наближаємо деокупацію разом