03.10.2024 08:38

Парламентська асамблея Ради Європи працюватиме над звільненням усіх українських військовополонених і цивільних заручників до моменту повернення останньої особи

935044fe-a326-4ec5-afec-db6f81a9807c.jpg

ПАРЄ прийняла відповідну резолюцію "Зниклі безвісти, військовополонені та цивільні особи в полоні внаслідок агресії російської федерації проти України".

🔹У резолюції вказано, що 65 956 військовослужбовців і цивільних осіб зареєстровані як зниклі безвісти або взяті в полон, з яких 50 916 вважаються зниклими за перевіреними даними (серед них більшість — цивільні).

🔹У документі згадується масове вбивство українських полонених в Оленівці у липні 2022 року. Це звірство досі залишається безкарним, а поранені захисники продовжують перебувати в полоні.

🔹Асамблея звернула увагу на те, що 30 українських журналістів та медійників незаконно утримуються в росії в жахливих умовах.

Член Постійної делегації у ПАРЄ Yevheniya Kravchuk

#Верховна Рада України