03.10.2024 08:24

Український ветеранський фонд продовжує набір до очної групи підтримки для людей, які переживають втрату рідних і близьких людей

11d2fdf8-f5dc-4fe3-a0f9-90f6fc8c1fe1.jpg

Приєднуйтесь до нашої групи, якщо ви проживаєте горе втрати, після якої минуло 5 – 6 місяців.

Зустрічі проводять сертифіковані фахівці – психологи Гарячої лінії кризової підтримки Українського ветеранського фонду відповідно до восьмикрокової програми, розробленої Центром психологічної підтримки для людей, які втратили близьких.

📆Зустрічі відбуватимуться один раз на два тижні, у суботу, о 12:00.

Де: Шевченківський район міста Києва (поруч станції метро Шулявська, Лукʼянівська та Дорогожичі, адресу повідомимо після реєстрації).

🕰Тривалість зустрічі: 3 години з перервою.

Участь безоплатна.

Перед формуванням групи відбудеться індивідуальна зустріч / консультація для знайомства, під час якої ви зможете детально дізнатися про роботу та умови участі в групі підтримки тощо.

Щоб долучитися до групи підтримки, заповніть реєстраційну форму: https://cutt.ly/reRSxskt

🔵Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

#Український ветеранський фонд