02.10.2024 11:21

Продаєте чи купуєте авто?

9d068463-4ee7-401a-9a6a-3ce60ae8dec3.jpg

#СервісніЦентриМВС зроблять все, щоб ваш досвід був комфортним та безпечним!💚

Тому, нагадуємо, що оформлення договору купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі МВС є абсолютно безкоштовним.❗️

Після перереєстрації транспортного засобу новий власник отримує нове свідоцтво про реєстрацію авто та номерні знаки.

Хочемо зазначити,👆 що ви можете залишити попередні номерні знаки, за умови відповідності їх інформаційного змісту щодо адміністративно-територіальної належності, порядкового номера та серії встановленим вимогам.

Уникайте неприємних несподіванок та купуйте надійний транспорт безпечно та законно!

#Сервісні центри МВС в Херсонській області