30.09.2024 11:26

УВАГА! Громадське обговорення Документа державного планування «Регіональний план управління відходами в Херсонській області до 2034 року» (ДДП) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

a313a543-9c64-43aa-929e-a5eb73a95cdd.jpg

Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації інформує про початок Процедури громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень до Документа державного планування «Регіональний план управління відходами в Херсонській області до 2034 року» (ДДП) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Метою РПУВ є впровадження стратегічного планування з урахуванням принципів співробітництва, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей шляхом впровадження заходів зменшення утворення відходів, зниження негативних наслідків від діяльності з управління відходами, сприяння підготовці відходів до повторного використання, рециклінгу і відновленню та здійснення заходів у сфері управління відходами без спричинення шкоди навколишньому природному середовищу та загрози здоров’ю людей.

Основними завданнями РПУВ є конкретні суспільні, інституційні, організаційно-технічні, регуляторні, освітньо-виховні, технологічні та технічні, екологічні заходи, які сформовані на основі заходів, передбачених Національною стратегією, Національним планом управління відходами, та спрямовані на реалізацію державної та регіональної політики у сфері управління відходами.

Регіональний план управління відходами охоплює всі види діяльності у сфері управління відходами на території Херсонської області.

Регіональний план управління відходами розроблено на період 10 років.

Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки №25-07-8058-24.

Ознайомитися з Документом державного планування «Регіональний план управління відходами в Херсонській області до 2034 року» (ДДП) та звітом про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) можливо на сайті Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської ОДА: http://dpecology-khoda.gov.ua/

Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення: 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 27.09.2024 до 27.10.2024.

Пропозиції і зауваження надаються в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської ОДА (73000, м. Херсон, вул. Канатна, 2), ел. пошта: ecodepartament1@ukr.net.

Проведення громадських слухань заплановано на 23.10.2024 о 10:00 год. у режимі онлайн. Посилання на підключення: https://us04web.zoom.us/j/74555648889?pwd=cacaX7UPVJoIZ2RVfbxb5dC9alhse0.1

Код доступа: 5TVFea