30.09.2024 10:19

Естонська рада з питань біженців (ERC) здійснює різноманітні гуманітарні програми у постраждалих від конфлікту районах України

048f9de3-b55a-4929-86ac-b8a0adb6ec0e.jpg

Багатоцільова грошова допомога надається найбільш вразливим категоріям населення для покриття базових потреб, у тому числі продукти харчування та засоби гігієни.

💰Розмір багатоцільової грошової допомоги: 3600 грн на місяць на 1 члена домогосподарства впродовж 3-х місяців.

Протягом цього зимового сезону організація надає грошову допомогу на опалення (для придбання твердого палива, такого як вугілля, дрова, брикети чи пелети або для оплати газового опалення) домогосподарствам, які проживають у сільській та селищній місцевості та стикаються з труднощами з покриттям своїх потреб в опаленні взимку.

💰Розмір грошової допомоги на опалення становитиме 21,000 грн на домогосподарство за весь опалювальний сезон.

📍Наразі програма доступна домогосподарствам пріоритетних районів Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей із низьким рівнем доходу, що належать до вразливих категорій та на момент звернення перебувають у зазначених регіонах. Пріоритетні вразливі групи:

👉Домогосподарства з дітьми, очолювані одинокою матір'ю / одиноким батьком

👉Домогосподарства, в яких жінка виступає єдиним годувальником

👉Домогосподарства з вагітними жінками

👉Домогосподарства з 3 і більше дітьми до 18 років

👉Домогосподарства з дітьми до 2 років

👉Домогосподарства з особами з інвалідністю 1 або 2 групи

👉Домогосподарства з особами, які мають тяжкі захворювання та потребують дороговартісного лікування

👉Домогосподарства, які складаються з людей похилого віку (60+)

👉Домогосподарства, в яких повністю або частково зруйноване житло

👉Домогосподарства, члени яких отримали поранення або загинули внаслідок активних бойових дій

📌Команда Естонської ради у справах біженців визначає локації для проведення фізичної реєстрації, що мають високі гуманітарні потреби, у координації з ООН та іншими гуманітарними партнерами. Інформацію про місця реєстрації буде доведено до відома постраждалого населення через органи місцевої влади на рівні населених пунктів.

Якщо ви зараз перебуваєте в зоні дії програми і маєте особливі обставини (зокрема, раптові та несподівані події, пов’язані з військовими діями, та/або інші підстави, що дають право на отримання термінової допомоги), ви можете подати заявку онлайн. Реєстрація відкривається по понеділках за посиланням http://surl.li/vakkxj.

#ГО "ВПО України"