30.09.2024 08:16

400+ тисяч гривень на розвиток відкритих даних в Україні. Обрали чотирьох учасників програми Open Data Ambassadors

95b7dcde-5027-409a-9e9f-bd29de12c994.jpg

Відібрані open data-амбасадори популяризуватимуть відкриті дані в бізнесі, науковій та громадській діяльності. Журі програми — експерти з відкритих даних в Україні обрали із 45 заявок чотирьох учасників, які отримають статус амбасадора, гранти по 100+ тисяч грн на створення open data-рішення та персоналізовану освітню програму.

Серед учасників Open Data Ambassadors

👤 Андрій Химчук, керівник проєктів у сфері протидії корупції Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні, з навчальним курсом з відкритих даних для суддів адміністративних судів;

👤 Василь Задворний, виконавчий директор ГО «Технології прогресу», з курсом з датажурналістики з використанням штучного інтелекту та відкритих даних;

👤 Євгенія Глізер, співзасновниця та виконавча директорка Choice31, з навчальним курсом з відкритих даних для бізнес-спільноти;

👤 Павло Ткаченко, технічний директор ГО SaveDnipro, із системою моніторингу та аналізу радіаційних даних, спрямованою на створення даних в екологічній сфері.

Нагадаємо, Open Data Ambassadors — програма популяризації створення інноваційних рішень з використанням відкритих даних для розвитку країни — відбудови, подолання соціальних та економічних викликів, протидії корупції.

Вітаємо переможців. Розвиваємо відкриті дані разом 🤝🏻

Open Data Ambassadors реалізується за підтримки Міністерства цифрової трансформації та завдяки проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev. Виконавчий партнер у реалізації проєкту — організація SocialBoost.

#Міністерство цифрової трансформації України