27.09.2024 14:38

Ваучери на навчання: ще 16 професій та 15 спеціальностей доступні для українців

a141b10d-cb47-43d8-bbe3-1fec7cce3da9.jpg

Додались професії в сферах будівництва, енергетики, транспорту та медицини. Тепер на вибір для навчання за державний кошт загалом є 155 професій та спеціальностей.

З повним переліком можна ознайомитись за посиланням в кінці 👇

Щоб отримати ваучер на навчання необхідно:

1️⃣ обрати спеціальність, професію та місце навчання;

2️⃣ подати заявку онлайн на вебсайті Державна служба зайнятості або звернутися до будь-якого центру зайнятості із заявою та документами (основні - паспорт, ІНН, трудова книжка, документи про освіту тощо).

☝️ Станом на сьогодні сума ваучера на може перевищувати 30280 гривень. Якщо вартість навчання дорожча, то роботодавець або людина доплачує різницю самостійно.

Програма надання ваучерів на навчання є складовою флагманського проєкту Міністерства економіки України «Робота без бар’єрів», який реалізується на виконання Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні.

Детальніше про ваучери і як їх отримати — тут: https://cutt.ly/GeUNPLTK

#Міністерство економіки України