27.09.2024 08:47

І знов нагадуємо, друзі, про ключові інструменти підтримки ВПО.

76d719de-ed49-44f5-96c0-47c3b91f776c.jpg

Будь-який ВПО, який щойно перемістився, має право на фінансову допомогу на перші 6 місяців, за виключенням переселенців, які мають стійкий фінансовий стан.

Допомога на проживання у розмірі 3 тис грн – для осіб з інвалідністю та дітей й 2 тис. грн. – для інших осіб виплачується щомісяця, на кожного члена родини ВПО, з вразливих категорій українців або тим, які мають низькі доходи.

Це, наприклад, можуть бути особи з інвалідністю або сім'ї, в яких середньомісячний сукупний дохід на одну людину не більше 9 444 грн.

З 1 вересня для тих ВПО, які отримували виплату, вона продовжена ще на 6 місяців.

❗️Продовження відбулося автоматично!

📌Усі зміни, які відбулися з 1 вересня можна подивитися тут: https://t.me/vpoukraine24/6034

Нагадуємо, що окрім виплат на проживання, ВПО мають право отримувати всі інші виплати, які забезпечує держава для підтримки своїх громадян у складних життєвих обставинах (наприклад, виплати для осіб з інвалідністю, житлові субсидії, допомогу малозабезпеченим, допомогу одиноким матерям/батькам тощо).

Знаємо, що писали про це мало не кожного дня, але упевненні, що нагадування не буде зайвим.

#ГО "ВПО України"