26.09.2024 14:16

Мінсоцполітики активно працює над цифровізацією соціальної сфери – постійно досліджуємо запит громад, впроваджуємо та тестуємо нові рішення

1b2365ff-e7b3-4e6f-850c-7c67b3c9d79b.jpg

На порталі та у застосунку Дія доступні 4 види допомог для сімей з дітьми, а також послуги з оформлення субсидій.

Усе це для того, щоб українці не витрачали час на заяви та виснажливі черги 😉А допомогу зможе отримати вчасно кожен, хто її потребує!

Саме можливостям для громад, а отже кожного з нас, і присвячений GLOBAL DIGITAL SOCIAL FORUM 2024: EMPOWER COMMUNITY, який відбудеться 27 вересня та об'єднає понад 300 учасників.

🌐 В межах диджитал-форуму плануємо презентувати Стратегію цифрової трансформації та розвитку соціальної сфери, новий Соціальний портал, а також обговоремо напрацювання Мінсоцполітики у цифровізації соцсфери та досвід регіонів і громад, де вже впроваджують інноваційні проєкти.

Як долучитися? Підписуйтеся на сторінку самої події GLOBAL DIGITAL SOCIAL FORUM 2024: EMPOWER COMMUNITY, щоб бути в курсі останніх новин. Трансляція також буде доступна на YouTube, зберігайте посилання:

▫️ українською: bit.ly/3BbNg4y

▫️ англійською: bit.ly/3TJkDCf