24.09.2024 10:30

Як підключити функцію кешбеку від держави? Покрокова інструкція

0224f680-ccde-42d0-bb19-a25d8a91e0f2.jpg

Хочете отримувати кешбек від держави за покупки? Ось прості кроки, щоб почати користуватися цією вигідною програмою!

🔹 Крок 1: Обрати банк

Зверніться до сайту чи мобільного додатку банку, що бере участь у програмі, або завітайте до найближчого відділення. До програми долучені такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.

🔹 Крок 2: Відкрийте картку для кешбеку

Замовте фізичну або віртуальну картку, на яку будуть нараховуватися кошти за кешбек. Дуже легко це можна зробити у мобільному додатку вашого банку.

🔹 Крок 3: Визначте картки для оплати

Оберіть картки, з яких ви будете здійснювати покупки, та надайте банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток. Це можна зробити через додаток.

🔹 Крок 4: Підключіть кешбек у Дії

У додатку Дія в розділі «Сервіси» оберіть картку «Національний кешбек» для виплат.

❗️Що ще важливо знати?

Кешбек нараховується у розмірі 10% від вартості товарів українських виробників (за винятком підакцизних товарів).

🔥Максимальна сума виплат – 3 000 грн на місяць.

💰Кошти можна витратити на комуналку, лікування, транспорт, спорт та інші послуги. Також є можливість задонатити на ЗСУ або купити військові облігації.

❌Готівку зняти не можна, а використати кешбек, нарахований у 2024 році, потрібно до 31 січня 2025 року.

#ГО "ВПО України"