24.09.2024 07:31

Більш ніж три сотні проєктів з відбудови Херсонщини доступні на платформі “DREAM”

e49c20ec-ec51-4dfa-b0b1-d33513c781a0.jpg

Цей інструмент дозволяє залучати фінансування від міжнародних донорів, а також контролювати прозорість у використанні коштів.

Загалом громади області подали до екосистеми 323 проєкти. Серед них – відновлення критичної інфраструктури, освітніх та закладів охорони здоров'я, житлового фонду.

Серед лідерів за кількістю – Бериславська, Великоолександрівська, Високопільська, Херсонська та Чорнобаївська громади.

Загальний бюджет проєктів відновлення становить 6,7 млрд гривень, з них вже покрито фінансуванням 25%.

Зокрема, через “DREAM” вже реалізуються чотири проєкти за підтримки UNICEF. Вони покликані поліпшити водопостачання у Високопіллі, Великій Олександрівці та Архангельському.

👉Проєкти з відбудови Херсонщини доступні за цим посиланням: https://dream.gov.ua/ua

#Херсонська обласна державна адміністрація