23.09.2024 08:54

Ви можете отримати компенсацію за зруйнований житловий будинок як у формі житлового сертифіката, так і в формі коштів на будівництво нового житла

5fa26d6f-7807-482e-9d43-e3c75c768d18.jpg

Гроші на будівництва надаються для придбання будівельної продукції, щоб виконати будівельні роботи самостійно або замовити їх виконання у фахівців.

Для отримання компенсації необхідно:

✅ подати заяву про виплату в Дії (тип компенсації – «Грошова виплата»);

✅ після схвалення заяви на компенсацію необхідно припинити право власності на зруйнований об’єкт;

✅ подати повідомлення про початок будівельних робіт;

✅ отримати кошти, які зараховуватимуться у два етапи:

👉50 відсотків суми виплачується після затвердження рішення Комісії про надання компенсації;

👉50 відсотків суми - після повідомлення про проведення проміжного етапу будівництва.

Увага❗️ Максимальна площа будинку, яка може бути врахована для розрахунку суми компенсації, становить 200 кв.м для будинку садибного типу, садового або дачного будинку.

ℹ️Більше інформації - за посиланням https://ukraine.kobli.no

#ГО "ВПО України"