19.09.2024 10:35

Як актуалізувати дані про місце проживання онлайн без візиту до ЦНАП

ab152c2b-dd61-4de8-a1a9-6aec0ba0bda5.jpg

Нагадуємо що оновити інформацію про своє зареєстроване місце проживання або місце проживання вашої дитини в Реєстрі територіальної громади можна через портал «Дія», не звертаючись до ЦНАП.

Скористайтеся сервісом «Дія», якщо:

• при замовленні витягу про місце проживання виникла помилка (наприклад, отримали повідомлення «Зверніться до ЦНАП» у мобільному застосунку чи на порталі «Дія»);
  • дані про місце проживання неактуальні, у витягу відсутній ідентифікаційний код або унікальний номер запису в реєстрі;
  • ви змінили прізвище;
  • у паспорті на порталі «Дія» немає відмітки про місце проживання, хоча ви зареєстровані;
  • дата реєстрації місця проживання в паспорті на порталі «Дія» зазначена неправильно.

❗️ Зверніть увагу: діти віком від 14 років мають самостійно оновлювати інформацію про своє місце проживання.

Послуга доступна на вебпорталі «Дія» (у мобільному застосунку наразі відсутня) за посиланням: http://surl.li/rwmytr.

Якщо ви не можете підписати заяву за допомогою «Дія. Підпис», спробуйте скористатися файловим підписом, наприклад, ключем ПриватБанк.

Пам’ятайте, що вчасно оновлена інформація про своє зареєстроване місце проживання дозволить Вам отримати витяг про зареєстроване місце проживання протягом кількох хвилин, без черг і без необхідності відвідування ЦНАП.