19.09.2024 08:09

58,7 млн франків на цифровізацію та розвиток регіонів в Україні. Мінцифра й Уряд Швейцарії підписали меморандум

10c8fbd8-6e90-47bd-94ba-035b9a3b5004.jpg

Михайло Федоров та Посол Швейцарії в Україні Фелікс Бауманн підписали меморандум про співпрацю у сфері трансформації публічного управління та цифровізації регіонів. Протягом 2024–2028 років Швейцарія через Швейцарське агентство з розвитку та співробітництва (SDC) виділить 58,7 млн швейцарських франків. Проєкти реалізовуватимуть у межах Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

У межах меморандуму продовжимо цифровізацію у сферах:

📌 охорони здоровʼя

📌 освіти

📌електронного нотаріату

📌 гуманітарного розмінування

📌 державної служби статистики

Також спрямуємо кошти на цифровий розвиток прифронтових громад, щоб кожен українець отримував послуги зручно та з комфортом. А частина коштів піде на підтримку українців, що постраждали від повномасштабної війни, — ВПО, людей з інвалідністю та жителів деокупованих регіонів.

​​🇨🇭 Швейцарія — надійний партнер України в розвитку цифровізації. Із 2015 року Swiss Development & Cooperation допомагає нам будувати найзручнішу цифрову державу та впроваджувати революційні реформи. Разом ми запустили Дію, реалізуємо реформу Держстату, впроваджуємо освітню Мрію, запустили Шлюб онлайн і ще десятки прозорих електронних сервісів.

За весь час співпраці Швейцарія вже виділила понад 30 млн франків. Дякуємо за стійку та потужну підтримку Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні, Програма EGAP та Фонд Східна Європа. Продовжуємо разом запускати ще більше революційних сервісів та будувати найзручнішу державу у світі 🤝🏻

#Міністерство цифрової трансформації України

b4087157-0e1a-4ed2-a291-d6784c7d8315.jpg 1d60af83-970e-439f-8751-becba25e40fd.jpg