18.09.2024 16:38

Вісімдесят сім мільйонів гривень на розвиток бізнесу

cde4f3f6-6e3d-437f-9747-00a067e7927a.jpg

❗️Таку загальну суму отримають 347 переможців сімнадцятої хвилі відбору у межах програми «Власна справа». Про це повідомляє телеграм-канал Уряд online.

Найбільше грантоотримувачів проживають у Львівській, Івано-Франківській, Київській, Харківській, Сумській областях та у місті Києві.

❗️Найпопулярнішими сферами, в яких працюватимуть переможці, є:

• оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів;

• переробна промисловість;

• тимчасове розміщення й організація харчування.

Загалом від початку дії програми (з липня 2022 року) вже 20 тисяч українців стали її переможцями. Держава надала їм гранти на старт або розвиток бізнесу на загальну суму понад 4,8 мільярда гривень.

❗️Нагадаємо, подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди без досвіду такої діяльності. Заяви подаються через портал (https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu) Дія разом із бізнес-планом.

#Мінреінтеграції