18.09.2024 13:03

EU Accession Exchange Forum, або Форум кандидатів

cb67b22d-1e8a-4336-a8dd-d226509731f8.jpg

Раді анонсувати, що вже завтра в етері Facebook можна дивитись 3rd EU Accession Exchange Forum 🇪🇺

EU Accession Exchange Forum, або Форум кандидатів – це традиційний майданчик для зустрічі експертів і практиків євроінтеграції України, Молдови, Грузії та країн Західних Балкан, за участі представників Євросоюзу.

🤝 Головна мета Форуму – діалог і співпраця між країнами-кандатами, які формуватимуть рішення найважливіших питань, пов’язаних із процесом розширення Європейського Союзу. Успіхи і провали у реформах, перешкоди і бустери процесу, загрози і виклики на шляху до спільної мети – усе це в полі дискусії на Форумі.

Цьогорічний Форум стосуватиметься таких тем:

🔹Геополітичне розширення ЄС повертається. Чи принесе воно результати?

🔹Підбиття підсумків реформ у країнах-кандидатах та ЄС: Що тепер? Що далі?

🔹Перешкоди євроінтеграції: як убезпечити процес вступу до ЄС від втручання Росії?

🔹Скільки це коштує? Ціна розширення і вплив на бюджет ЄС

🔹Готуючись до створення Оборонного Союзу: чи зможе ЄС одноосібно гарантувати безпеку для нинішніх і майбутніх членів?

Робоча мова – англійська. Початок трансляції о 9:30 (за київським часом). Подробиці і програма на сторінці події.

Традиційно – Форум відбуватиметься за підтримки нашого Фонду та ЄС.

До зустрічі 😉

#Міжнародний фонд "Відродження"