18.09.2024 11:15

Курс кримськотатарської в УКУ: новий набір

d6dc7d36-a7bb-4bc4-8693-a0da01ed5ef2.jpg

Бажаєте опанувати кримськотатарську в академічному середовищі? Для вас важлива якість навчання та глибоке занурення у контекст?

🖍 Тоді ця можливість саме для вас! Подавайтеся на курс кримськотатарської мови від Український католицький університет UCuniversity, що стартує вже цього семестру.

🇺🇦 Зараз, коли всі ми говоримо про наближення деокупації Криму, вивчення кримськотатарської стає актом підтримки та солідарності з корінним народом. Крім того, це чудова нагода пізнати щось нове й розширити світогляд.

Що чекає на студентів курсу?

🎓 вивчення мови за підтримки фахової викладачки — філологині та перекладачки Мамуре Чабанової;

🎓 занурення в історію та традиції Криму через мовні особливості й лекції про культуру півострова;

🎓 сертифікат УКУ з підтвердженням проходження курсу та 3 кредити ECTS;

🎓 гібридний формат навчання, що поєднує онлайн і офлайн заняття;

🎓 книга-подарунок та інші приємні бонуси.

📚 Протягом двох попередніх семестрів до курсу успішно долучилися близько 90 учасників. Цього разу для студентів підготували вдосконалену програму, яка передбачає ще більше практики й нові формати взаємодії.

📅 Старт навчання — 29 вересня 2024, завершення — 19 січня 2025

⏰ Кожне заняття триває 1 годину 20 хвилин та проводиться у Zoom-форматі (раз на місяць — офлайн у кампусі УКУ у Львові)

❗️ Вартість навчання — 4500 грн.

Знижки надаються:

♦️ студентам УКУ — 80%;

♦️ працівникам УКУ — 50%;

♦️ військовослужбовцям — 20%;

♦️ ветеранам — 80%.

Приєднуйтесь до курсу — відкривайте захопливий світ кримськотатарської мови!

📌 Зареєструватися на курс та оплатити навчання можна за посиланням у тут.

#Крим_ SOS