17.09.2024 15:25

Мапа Рад ВПО: онлайн-доступ в один клік

ef99dc43-05d0-41a4-afd7-e0288fd03e70.jpg

Електронна мапа Рад з питань внутрішньо переміщених осіб була анонсована під час другого Всеукраїнського форуму Рад ВПО, який проходив у Києві 27–28 серпня.

Захід було організовано БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» у партнерстві з Мінреінтеграції й за підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН) та Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine).

❗️Серед основних завдань Рад ВПО — сприяння забезпеченню соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, їх працевлаштування, забезпечення житлом, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги тощо.

Наразі при обласних і районних військових адміністраціях, а також при органах місцевого самоврядування (ОМС) налічується 889 Рад ВПО. А саме: при ОВА — 25, при РВА — 112, при ОМС — 752.

Електронну мапу Рад ВПО було створено за ініціативи БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

❗️Варто зауважити, що мапа постійно оновлюється. Тому кількість відображених на ній Рад ВПО поступово збільшуватиметься. Мапа доступна за посиланням (https://app.powerbi.com/view...).

#Мінреінтеграції