17.09.2024 08:51

Якщо ви втратили роботу, а місце за фахом знайти поки ще не вдалося, ви можете долучитися до «Армії відновлення»

da7ea264-b0ec-422b-9d3b-596b8b718cbc.jpg

Це проєкт із залучення безробітних до виконання суспільно корисних робіт з відбудови країни, який наразі реалізується в 19 регіонах.

Види робіт залежать від місцевих потреб. Найчастіше безробітних залучають до:

👉розбору завалів, відновлення житлових будинків та приміщень, розчищення залізничних колій та автомобільних доріг, які пошкоджені в результаті бойових дій;

👉робіт з забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій;

👉розвантаження, фасування та доставки гуманітарної допомоги;

👉плетіння маскувальних сіток, консервування продукції для потреб ЗСУ, пошиття одягу та ремонту військової амуніції;

👉допомоги з догляду за пораненими військовослужбовцями в медзакладах;

👉укріплення дамб;

👉облаштування та укріплення блокпостів, підвальних приміщень під укриття.

💰З виконавцями укладається строковий трудовий договір. Оплата здійснюється відповідно до відпрацьованого часу в розмірі щонайменше 12000 грн в разі роботи повний місяць.

Увага❌ Відмова від виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану є підставою для припинення виплат по безробіттю.

📌Щоб взяти участь у проєкті, зверніться до служби зайнятості. Найближчий центр зайнятості можна знайти за покликанням https://www.dcz.gov.ua/

#ГО "ВПО України"