13.09.2024 11:11

27 вересня запрошуємо приєднатись до нашої події: Конференція стійкості: внесок громадянського суспільства

4501e39c-c3aa-42a2-bb93-b25be4b04442.jpg

Що це таке?

Конференція стійкості — це майданчик для розмови про стратегічне бачення стійкості та відновлення у громадах, ефективний розподіл ресурсів, а також про те, як організації громадянського суспільства можуть допомогти у їх формуванні.

Під час події ми також поговоримо про те, що таке стійкість команд і громад, як її досягають на практиці і чому вона важлива зараз.

👉 Долучитись до конференції можна онлайн та наживо в Києві, заоеєструвавшись за цим посиланням: https://forms.gle/DPzZJkfYRNF3XCyG8

Кого ми запрошуємо?

Активістів, експерток та представників місцевої влади, лідерів та лідерок громадянського суспільства.

Кількість місць для участі наживо обмежена, той поспішайте реєструватись. Програму конференції та спікерів знайдете на сторінці подій та на нашому сайті.

Чекаємо на вас! 😉

#Міжнародний фонд "Відродження"