12.09.2024 16:43

Зверніть увагу! Онлайн-курс «Захист персональних даних».

252d6113-0e50-4d5e-b24f-39320f576da4.jpg

☝️Офіс Омбудсмана, Рада Європи та EdEra створили безплатний онлайн-курс «Захист персональних даних». У ньому ви дізнаєтеся:

✔️ що таке персональні дані і які категорії інформації підпадають під цей термін;

✔️ хто має право збирати та обробляти ваші персональні дані й на яких підставах;

✔️ як ваші персональні дані можуть бути використані, зокрема, можливі ризики;

✔️ як ви можете ефективно управляти своїми персональними даними: змінювати, видаляти або обмежувати їх використання.

Так, наприклад, чи думали ви, що служба таксі знає, де ви живете, сайт аптеки — на що хворієте? А всі магазини, де маєте карту знижок, — дату вашого народження? Усю цю інформацію про себе ви надали добровільно, лише натиснувши одну кнопку. Тож як захистити свої персональні дані, щоб одного ранку не прокинутися з нульовим балансом на карті та декількома кредитами, які на вас взяли шахраї — у нашому курсі.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат на 6 академічних годин. Якщо захоче дізнатися більше про захист персональних даних, ми розробили поглиблену версію курсу для держслужбовців та людей, які працюють із персональними даними: https://study.ed-era.com/uk/courses/course/371

#Офіс Омбудсмана України