10.09.2024 08:26

Переможці програми «Власна справа» отримають 98 мільйонів гривень на розвиток бізнесу

4d580a8e-a1f3-48e3-9c26-23f88fa794bd.jpg

❗️За підсумками цьогорічної шістнадцятої хвилі грантової програми «Власна справа» переможцями визнано 392 українців. Вони отримають 98 мільйонів гривень на розширення бізнесу. Про це повідомляє Урядовий портал.

Найбільше грантоотримувачів зі Львівської, Харківської, Івано-Франківської, Київської, Рівненської областей та міста Києва.

Найпопулярнішими сферами, у яких працюватимуть переможці, є:

• оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів;

• переробна промисловість;

• тимчасове розміщення й організація харчування.

❗️Загалом від початку дії програми з липня 2022 року вже 19,5 тисяч українців стали її переможцями. Держава надала їм гранти на старт або розвиток бізнесу на загальну суму 4,7 мільярда гривень.

Крім того, 3 мільярди гривень отримувачі грантів вже повернули до бюджету через сплачені податки та збори.

❗️Нагадаємо, за грантовою програмою «Власна справа» українці можуть отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення.

Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов’язковою умовою для надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Більше інформації — за цим посиланням/

#Мінреінтеграції