09.09.2024 09:19

До «Армії відновлення» залучили вже понад пів сотні жителів Херсонщини

90fc26b3-c411-4e57-b078-0d832fee7a1a.jpg

Мета проєкту — приєднати людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт.

Кількість охочих долучитися до цієї справи постійно зростає, адже роботи на деокупованих територіях ще багато.

Нині укладено 156 договорів з місцевими військовими адміністраціями щодо виконання суспільно корисних робіт. У Бериславському та Херсонському районах вже працює 557 людей. Для багатьох це не лише спосіб допомогти своїм громадам, але й можливість мати тимчасову роботу та фінансову підтримку в умовах війни.

Учасників «Армії відновлення» залучають до розбору завалів, прибирання територій, видачі гуманітарної допомоги, плетіння маскувальних сіток, ремонтних та відновлювальних робіт.

#Херсонська обласна державна адміністрація