09.09.2024 09:15

У 2022–2024 роках Мінреінтеграції виплатило держдопомоги полоненим та їхнім сім’ям на суму понад 1,4 мільярда гривень

583e975d-606b-4fef-add1-a7910c9cfc7a.jpg

❗️Зокрема, за цей період Мінреінтеграції спрямувало 1 мільярд 463 мільйони гривень на виплати державної грошової допомоги особам, які були звільнені з полону, і членам сімей полонених.

Йдеться про одноразову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень особам, звільненим з полону. А також про щорічну допомогу у розмірі 100 тисяч гривень сімʼям тих, хто досі перебуває в полоні.

Факти перебування в полоні встановлює спеціальна Комісія при Мінреінтеграції, до складу якої входять як представники державних органів, так і профільних громадських організацій.

💬«При Мінреінтеграції продовжує функціонувати Комісія з питань встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України. Цього року Міністерство очікує надходження додаткових бюджетних ресурсів для підтримки сімей полонених», — повідомила директор Директорату захисту прав громадян, постраждалих внаслідок збройної агресії, Наталія Бабійчук.

#Мінреінтеграції