06.09.2024 13:14

Демонструємо українську ІТ-екосистему світові. 24 національних розробки поїдуть до Португалії на Web Summit 2024

c0111a7b-4fad-485e-82e6-309c122828eb.jpg

Це одна з найбільших та найвідоміших технологічних конференцій світу.  Щороку Web Summit збирає понад 70 тисяч відвідувачів — фаундерів, розробників, підприємців, інвесторів і технологічних лідерів. На учасників чекають виступи 1 000+ спікерів, серед яких представники топових компаній: Microsoft, Etsy, Meta, Picsart та багато інших.

Web Summit 2024 відбудеться з 11 до 14 листопада в Лісабоні. Уже традиційно українська делегація візьме участь у конференції. Це крута можливість показати свою розробку глобальним технологічним лідерам, знайти вигідні партнерства та залучити інвестиції.

До складу національної делегації вибираємо 24 стартапи, які:

✅ на стадії Seed або Series A
✅ мають клієнтів, traction, або залучені інвестиції
✅ мають інноваційний software- або hardware-продукт
✅ засновані не більш ніж 5 років тому, а команда проєкту — до 150 людей
✅ позиціонують себе як українські та використовують технології, створені в Україні

🔗 Встигніть подати заявку до 15 вересня включно. Форму аплікації та деталі шукайте за посиланням.

Популяризуємо бренд українського технологічного сектору разом 🤝🏻

Участь української делегації стала можливою завдяки спільним зусиллям співорганізаторів: Міністерства цифрової трансформації України та Українського фонду стартапів, за підтримки Ukraine Moldova American Enterprise Fund та Seeds of Bravery.

#Міністерство цифрової трансформації України