05.09.2024 15:33

Гранти для бізнесу на сонячні електростанції від 100 000 $

7f2eb024-49bc-4d8c-91b8-cdaae8ddc437.jpg

ДЕДЛАЙН: заявки на грант приймаються на регулярній основі (двоетапний процес подання заявок: 1. концептуальна пропозиція, 2. повний проєкт)

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: бізнес, виробництво, переробка, енергетика

ДЛЯ КОГО: для офіційно зареєстрованої комерційної компанії

СУМА: заявки на проєкти бюджетом від 100 00 дол. (передбачається власний внесок у вигляді співфінансування від 30% бюджетного проєкту, сума гранту не мже перевищувати 20% річного обороту заявника)

Грантова програма спрямована на сприяння інвестиційно привабливим проєктом, які можуть підживлювати економічну активність в Україні, зокрема  секторі енергетики. Пріоритетом програми є забезпечення сталого виробництва енергії та перехід до нього для розвитку підприємства та створення доданої вартості.

Метою грантової програми є зменшення ризиків перед прийняттям інвестиційних рішень, зокрема щодо переходу на сонячну енергію. Проєктна діяльність може включати техніко-економічні обґрунтування, допоміжні витрати на інфраструктуру, необхідну для діяльності, створення нового або розширення виробництва, професійне навчання місцевого персоналу тощо.

Хочете дізнатися більше як отримати фінансування, переходьте за посиланням:

#Херсонська МВА (Херсонська міська рада)