05.09.2024 08:40

Отримати компенсацію за знищене житло по програмі єВідновлення відтепер зможуть ті, хто живе в зоні активних бойових дій

ce14d794-8db2-424a-9ca9-24f837ecdb48.jpg

💰Компенсація може надаватись у вигляді житлового сертифіката або виплати для відбудови на власній земельній ділянці.

Увага❗️ Придбати житло чи збудувати нове громадяни можуть виключно на території, де немає активних бойових дій і яка не перебуває під тимчасовою окупацією.

Якщо під час оцінки стану житла комісія визначить, що воно підлягає відновленню, буде складено відповідний акт про обстеження, який внесуть в Реєстр пошкодженого та знищеного майна. У такому випадку отримати кошти для відновлення цього житла можна буде лише після виключення громади з переліку таких, де тривають активні бойові дії.

🙏Як же хочеться, щоб усі, чиє житло постраждало через війну, змогли відновити свої домівки!

#ГО "ВПО України"