03.09.2024 10:28

Якщо ви підприємець, можете поїхати на безоплатне навчання в Стенфорд — стартує другий набір на безоплатну програму Stanford Ignite Ukraine

fee528bb-aa86-436a-89a1-4358659cdded.jpg

Запускають навчання СfE Accelerator Українського католицького університету спільно з Stanford Graduate School of Business. Stanford Ignite Ukraine реалізується за підтримки Міністерства економіки України, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Український католицький університет UCuniversity.

☝️ Учасниками освітньої програми зможуть стати 42 українських підприємці. Критерії:

▪️ власники малого та середнього бізнесу;

▪️ мінімум три роки досвіду ведення підприємницької діяльності;

▪️ підприємство має більш ніж 10 працівників;

▪️ стабільний річний оборот;

▪️ намір масштабуватися, запустити нові продукти або послуги, залучити інвестиції, вийти на нові ринки.

❓ Коли почнеться навчання?

Навчання розпочнеться у березні 2025 року і триватиме вісім тижнів: один тиждень в Українському католицькому університеті, 4 тижні онлайн та 3 тижні наживо в одній з найкращих бізнес-шкіл світу Stanford Graduate School of Business.

💰 Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати.

ℹ️ Опис програми, критерії відбору, реєстраційну форму та інші деталі ви можете знайти на сайті CfE Accelerator: https://ucucfe.com.ua/.../programs/stanford-ignite-ukraine/

Дедлайн приймання заявок — 15 жовтня 2024 року.

#Міністерство економіки України