30.08.2024 10:15

Якщо Ви - жінка-підприємиця, і прагнете розвиватися!!! Тоді ця Програма саме для Вас!

0119bfc3-c9dc-4930-a651-4c0dc49df14b.jpg

✅Удосконалюйте навички діджиталізаціі, розробляйте інноваційні бізнес-моделі і виходьте на міжнародні ринки за допомогою експертного середовища та спільноти для професійного і дружнього спілкування.

🟡Garage48, Естонська асоціація ділових і професійних жінок (EENA) та громадська організація «Інша жінка» запускають нову трансформаційну програму для очолюваних жінками малих та середніх бізнесів в Україні Empowering Women: Digitalisation and Export Acceleration (Розширення можливостей жінок: сприяння діджиталізації та розширенню експорту)

🗓Коли: 4 жовтня 2024 - 25 березня 2025

🔎Де: Онлайн-формат у Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській, Чернівецькій та Вінницькій областях України.

📑Програма пропонує передові практики та досвід наставників із сектору стартапів та інноваційних технологій, а також методологію групового коучингу для індивідуального розвитку особистості.

👩‍💼Серед менторів/-ок Програми лише практики – українські та міжнародні підприємці/-иці та експерти/-ки, знайомі з європейським ринком.

👩‍💻Запрошуємо жінок-підприємиць, які прагнуть діджиталізувати свою діяльність і масштабувати свій бізнес на міжнародному рівні.

ℹКлючові дати:

✅15 вересня 2024: Кінцевий термін подачі заявок

✅4-18 жовтня 2024: Хакатон Empowering Women

✅4 жовтня 2024 - 25 березня 2025: Кола розвитку

✅6 листопада 2024 – 25 березня 2025: Акселераційна програма Empowering Women

✅25 березня 2025: Демо-день і конференція «Розширення можливостей жінок».

🟪15 підприємств, очолюваних жінками, можуть скористатися рішеннями для діджиталізації власного бізнесу вартістю до 2000 євро.

ℹУвага! Основною робочою мовою програми є англійська.

Реєструйтесь за посиланням до 15 вересня 2024 року.

▶Додаткова інформація на сайті ГО «Інша Жінка»:

Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з нами за адресою kseniia@garage48.org

🇪🇪Проект фінансується Естонським центром міжнародного розвитку (ESTDEV).

#Харківська обласна служба зайнятості