29.08.2024 08:23

Громадська організація "Сонячні діти Херсонщини" оголошує про проведення конкурсу «Кращі інклюзивні практики України – 2024»

5d397ccb-855a-4e68-82ab-e9a5c7c63105.jpg

Мета конкурсу – популяризація ініціатив, які спрямовані на створення безбар’єрного середовища для всіх верств населення.

До участі запрошуються громадські організації, навчальні заклади, культурні установи, спортивні клуби та всі громадяни України, які реалізують інклюзивні проєкти.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками. Крім того, найкращі проєкти увійдуть до спеціального збірника.

📆 Заявки на участь приймаються до 30 вересня 2024 року.

🔰 Докладніша інформація про умови конкурсу доступна на офіційній сторінці у Facebook - Кращі інклюзивні практики України

#Скадовська районна військова адміністрація Херсонської області