28.08.2024 14:51

єОздоровлення: майже 77 млн грн з державного бюджету спрямовано на путівки для 4,8 тисяч дітей

3c2b5e8a-dcb5-4cb5-836d-69aa4fdceffb.jpg

Нагадаємо, що у 2023 році Мінсоцполітики запустило експериментальний проєкт єОздоровлення, щоб найбільш вразливі українські родини з дітьми отримали можливість оздоровити свою дитину за державний кошт за принципом “гроші ходять за дитиною”.

Малозабезпечені родини, які виховують дітей з інвалідністю або які є багатодітними, можуть самостійно обрати оздоровчий заклад з тих, які долучилися до програми.

А кошти на оздоровлення і відпочинок дитини держава надасть родині на спеціальну картку — з неї можна розрахуватися виключно за путівку.

У минулому році сума на одну путівку складала 14 165 грн, цьогоріч — 15 890 грн.

Звертаємо увагу!

Якщо ви — родина, яка має право на оздоровлення дітей за програмою єОздоровлення, обирайте заклад, отримуйте гроші від держави і відправляйте дітей на відпочинок.

Більше інформації за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/23974.html

#Міністерство соціальної політики України