27.08.2024 10:34

Гранти від держави на розвиток бізнесу: визначені ще 376 переможців програми «Власна справа»

4f430bba-e287-4550-b499-a431d35dffe7.jpg

❗️Вони отримають гранти на започаткування або розвиток бізнесу на загальну суму 92 млн грн.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Серед переможців за підсумками п’ятнадцятої хвилі — 59% жінок, 30% чоловіків та 11% юридичних осіб. Понад 70% з них мають вищу освіту.

Найбільше грантоотримувачів зі Львівської, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Вінницької областей та міста Києва.

❗️Переважна більшість отримувачів мікрогрантів планують витратити кошти на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу.

Найпопулярнішими сферами, в яких працюватимуть переможці цієї хвилі, є: оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщування й організація харчування, переробна промисловість.

❗️За понад 2 роки дії грантової програми «Власна справа» вже більше 19 тисяч українців стали її переможцями. Держава інвестує в їхній бізнес загалом 4,6 млрд грн.

Детальну інформацію щодо цієї програми можна знайти за посиланням.

#Мінреінтеграції