27.08.2024 09:10

Оголошення для мешканців Херсонщини!

f7108514-c41b-4ab5-a6ce-f4d5d919ce3d.jpg

Мешканці Херсонщини можуть отримати безкоштовну юридичну допомогу від фахівців проєкту «Юридичні Сили України» та благодійного фонду «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії».

Основна мета — формування правових вимог щодо відшкодування збитків, завданих громадам області внаслідок російської агресії.

Завдяки співпраці з Офісом Генерального прокурора та Службою безпеки України вже 17 громад з різних регіонів України отримали статус потерпілих і працюють над створенням правової бази для вимог до рф та її прибічників.

Правовий механізм дозволяє звернутися до національних судів для відшкодування збитків, завданих війною, а також реалізувати право вимоги за рахунок майна пособників росії, які підтримують агресію.

Пропозиція на безкоштовну юридичну підтримку діятиме протягом місяця. Спеціалісти запрошують представників громад Херсонщини до співпраці.

📲 Більш детальну інформацію можна дізнатись за телефонами +380673217901 або +380954188050

#Херсонська обласна державна адміністрація